Zvogëloni belin me këtë pije​

Zvogëloni belin me këtë pije​Vera po afrohet dhe duhet ta rregulloni figurën e trupit tuaj. Nëse nuk keni para të shkoni në palestër, mos u mërzitni, ekziston ilaçi.

Falë kësaj recete, shumë gra ia kanë dalë që ta zvogëlojnë diametrin e belit për 1 cm në një ditë.

Ja çka ju nevojitet:

– 1 lugë mjaltë

– 2 lugë të uthullës së mollës

– 1 filxhan të lëngut të grejpfrutit

Përgatitja është e thjeshtë. Krejt çka ju nevojitet është që përbërësit t’i futni në bluarës dhe t’i bluani, derisa ta fitoni një masë homogjene.

Këtë pije duhet ta konsumoni çdo ditë para shujtës kryesore, d.m.th. para dreke, apo edhe para darke. Pas kësaj, bëjeni një pauzë shtatë ditore, e më pas fillojani sërish.