Vjeshta po troket dhe bashkë me të dhe trendet e reja

Vjeshta po troket dhe bashkë me të dhe trendet e rejaVjeshta ka mbërritur e bashkë me të dhe trendet e reja. Si çdo vit edhe këtë sezon, aksesorët, veshjet e këpucët sillen rreth ngjyrave të tokës, materialeve të ngrohta e aksesorëve të rëndë.

Fustani i mëndafshtë ka qenë tendenca më e përfolur e kësaj vere, ndaj të vishnim dhe disa javë më tepër veshjet e verës nuk do të ishte keq, gjithnjë të kombinuara me një triko apo xhaketë të stinës. 

Këtë vjeshtë, nuk do të mungojë ndikimi aziatik me motive të ndritshme dhe materiale mëndafshi. Look-u “vajzë e ftohtë”do të jetë pamja më e dëshiruar këtë vjeshtë.  Kimonotë e viteve 1970 u kthyen sërisht e shalli i mëndafshit do të shndërrohet në aksesorin tuaj të preferuar.

Vjeshta po troket dhe bashkë me të dhe trendet e reja

Vjeshta po troket dhe bashkë me të dhe trendet e reja

Vjeshta po troket dhe bashkë me të dhe trendet e reja