Velloja, simbol i pastertis per nuset

Nuset kur u afron dita e dasmes mezi presin te pergatisin cdo gje qe te dalin unike duke filluar nga kepucet, fustanin, lulet e deri te aksesoret me te thjesht.

Por nje tjeter pjes e rendesishme edhte dhe velloja e cila eshte simbol i pastertise se tyre./ikub/