Trendet e reja te dasmes

Te shohim detajet e stilit per te kopjuar dhe per te qene trendy edhe ne diten e PO-se.

Dita e dasmes eshte nje enderr qe realizohet, dhe ne enderrat e te gjithe cifteve skenari perseritet, nusja me fustan te bardhe, presin se bashku me dhendrin torten e dasmes dhe ne fund shperndan buzeqeshje, konfeti dhe bonboniere.

Martesa eshte nje ritual i pandryshueshem e cila mund te preket lehte nga moda kalimtare. Por mjafton pak ide per te transformuar ceremonine ne nje event qe te ftuarit do ta mbajne mend.

Te shohim detajet e stilit per te kopjuar dhe per te qene trendy edhe ne diten e PO-se.

Ngjyrat e festes

Mesa duket po perendon sezoni i ngjyres kafe me vjollce. Ne vendin e tyre lulezojne ngjyrat harmonike dhe te gjalla si e verdha e cila mund te kombinohet shume bukur me te zezen, te bardhen, portokalline, me jeshile si dhe me te kuqen.

Shume english eshte zgjedhja e ngjyres se bardhe dhe blune-turkeze. Ngjyrat pastel? Lejlaja? Njgyra e reres? Kane perenduar. E arte dhe argjend? Me mire ari i kuq./ikub/