Torta e dasmes

Spektakolare, duhet te jete torta e dasmes, dominon skenen finale te ceremonise per te embelsuar te ftuarit.

Por, problemi eshte gjithmone zgjedhja.

Ne torten klasike behen modifikime te mrekullueshme te cilat duken si veper arti, e zbukuruar me ujvare lulesh, te personalizuara sipes deshires se ciftit.

Zgjedhjet me te shpeshta jane ato “ton sur ton” dhe dekorimet efekt tyli, ose “classic chic”, forma gjeometrike ne ngjyrat bardhe e zi e bejne atmosferen moderne dhe perfaqesojne nje tendence te forte per 2011./ikub/