Te organizojme nje dasem bardhe e zi me ide elegante

Nje dasem bardhe e zi mund te jete me te vertet shume elegante.

Pikerisht per kete deshirojme tju japim disa keshilla, nese deshironi kete stil, per te organizuar diten tuaj te madhe ne menyre perfekte, sigurisht ne lartesine e duhur.

Pjesa me e madhe e dekorit duhet te jete e bardhe, dhe vetem disa detaje ne ngjyren e zeze. Nese vendosni per kete stil mundohuni te jeni te kujdesshem ne cdo gje./ikub/