Tag: Make-up

Make up si Lana Del Rey

Ju ndodh shpesh herë të preferoni një këngëtare apo një aktore? Sot do të zgjedhim një këngëtare mjaft të veçantë me një stil mjaft unik. Do të krijojmë një luk ndryshe nga herët e tjera. …

Ku duhet të aplikohet bronzeri

Make up-i na ndihmon që ti fshehim të gjitha të metat e fytyrës dhe të dukemi shumë bukur sidomos gjatë mbrëmjeve të verës. Aplikojmë pudër dhe bronzer, penel, remel, hije për mollëzat, hije …

Make Up si Mila Kunis

Keni dëshirë të dukeni të mrekullueshme dhe pa shumë mundim? Mila Kunis është një ndër femra më të bukura në botë dhe gjithmonë sa herë shikojmë daljet e saj në publik mund të dallojmë se sa …

Make up për mbrëmjet verore

Stina e nxehtë, na mundëson më shumë mundësi për të dalur nga vetja! Nëse doni të shkoni në një mbrëmje verore duhet me doemos të shikoni këtë tip make up-i që ju ndihmon të dukeni të …

Make up si Kim Kardashian

E kemi parë Kim Kardashian nëpër shumë pasarela, duke pozuar rrëzëllitëse si gjithmonë. Duket se çdo gjë e saj është e kururar deri në perfeksion! Duke nisur nga flokët, make up-i, veshja, …