Tag: Këpucët

Kepucet e nuses

Ne kembet e nuses, ne te gjitha kuptimet. Kepucet e nuses jane nje kategori e vecante kepucesh, te bera enkas per te komunikuar, sygjeruar, joshur ato. (more…)

Dimër – Vjeshtë 2009/2010 nga Givenchy

Të rejat fundit na vinë nga Givenchy projektuesi Schiaparelli, ikonë e modës. Këpucët, çantat dhe aksesore përbëhet nga pjesë ultra moderne, të përshtatshme për një editorial apo nje show si …