Tag: kepuce

Këpucë me ngjyra të ndezura

Thuhet se këpucët e përfaqësojnë karakterin e njeriut, pa dallim nga veshja e tij. Këpucët e ndryshme munden plotësisht ta ndryshojnë formën e veshjes! Për këto ditë të ftohta stilistët …

Këpucët e sheshta me lidhëse

Sido që të jeni mësuar t’i quani – francezka, derby, Oxford, apo mashkullore me lidhëse – janë: këpucët që kanë populluar pranverën që kaloi. Por nuk mbaron me kaq. Do …

Tendenca te reja per martesen

Per ato qe kane vendosur qe kete vit te kurorezojne dashurine e tyre me martese dhe deshirojne te kene nje dasem fashion ja tendencat e rendesishme per nje ceremoni me te vertet glamour. Kur …

Koleksioni i ri i “Lanvin” për “H&M”

Siç njoftuam më parë, shtëpia e modës “Lanvin” këto ditë e paraqiti koleksionin e saj për publikun e gjerë. Kjo shtëpi e modës u bashkëngjitet disenjatorëve të famshëm dhe shtëpive të modës …

Këpucët mikeshat më të mira të grave

Këpucët janë, pas diamanteve, miket më të mira për gratë. Zonjat dhe zonjushat janë të gatshme të sakrifikojnë gjithçka për të veshur këpucë të modës, për t’u kapardisur me krijimet më të …

Fustanet e nuseve 2010

Stil bust, më së shumti ngjyrë pane dhe larg “fryrjes” së fustanit tradicional. Kështu do të jetë moda e fustaneve të nusërisë për vitin 2010. Tendencat e fundit të modës kanë propozuar …