Tag: fustane

Ngjyrat fluo dominojne veren

Kete here mesa duket nuk kemi vetem nje ngjyre dominuese, por shume tonalitete te cilat qendrojne njera pas tjetres. E vecanta e ketyre ngjyrave eshte sepse jane …

Fustane nusesh 2010/2011

Ne diten e dasmes per vajzen me teper se cdo gje tjeter ka rendesi fustani i bardhe! Keto jane pyetje qe shkojne ndermend ndersa ne mendjen tende ti imagjinon si do dukesh me fustanin e …

Trendet verore për sezonin e ri

Pantallonat e mendafshte, bluzat e lehta valevitese dhe fundet nga me motive lulesh jane domosdoja e kesaj stine. Nuk pranoj rrobat e mbremjeve, stili i vertete, i cili nuk mund te blihet …

Fustanet e nuseve 2010

Stil bust, më së shumti ngjyrë pane dhe larg “fryrjes” së fustanit tradicional. Kështu do të jetë moda e fustaneve të nusërisë për vitin 2010. Tendencat e fundit të modës kanë propozuar …