Tag: fustane per nuse

Fustane per nuse shtatezene

Te martohesh ne kohen qe prisni nje femije nuk eshte me nje tabu. Te martohesh ne kohen qe prisni nje femije nuk eshte me nje tabu, aq sa edhe ne boten e modes eshte specializuar ne kete …

Fustane nusesh 2010/2011

Ne diten e dasmes per vajzen me teper se cdo gje tjeter ka rendesi fustani i bardhe! Keto jane pyetje qe shkojne ndermend ndersa ne mendjen tende ti imagjinon si do dukesh me fustanin e …

Trendet verore për sezonin e ri

Pantallonat e mendafshte, bluzat e lehta valevitese dhe fundet nga me motive lulesh jane domosdoja e kesaj stine. Nuk pranoj rrobat e mbremjeve, stili i vertete, i cili nuk mund te blihet …

Fustanet e nuseve 2010

Stil bust, më së shumti ngjyrë pane dhe larg “fryrjes” së fustanit tradicional. Kështu do të jetë moda e fustaneve të nusërisë për vitin 2010. Tendencat e fundit të modës kanë propozuar …