Tag: Dorashkat e nuses

Dorashkat e nuses

Dorashkat jane nje aksesor i paevitueshem per femrat qe pelqejne moden dhe qe deshirojne te jene nje hap me tendencat e reja. Por harrojini dorashkat e gjata prej mendafshi, jane shume …