Tag: Dieta Ornish

Dieta Ornish

Mos u brengosni rreth asaj se sa konsumoni dhe çfarë. Do të jeni më të shëndetshëm dhe do të hiqni kilogramët e shpeshtë. Le të jetë ushqimi ilaçi juaj, thotë dr. Ornish, autor i dietës po …