Tag: Cizmet

Kepucet e dimrit

Kush e ka thene se diamantet jane miqte me te mire te femrave? Jane kepucet, dhe mesa duket asnjehere nuk eshte mjaftueshem. Mos u shqetesoni kete vit jeni te autorizuara te pelqeni dhe te …