Tag: Christian Louboutin

Christian Louboutin mbush 20 vjeç

Christian Louboutin na ka mahnitur me qindra koleksione gjatë 20 viteve të fundit, gjithmonë me format e ndryshme dhe shumë elegante të këpucëve. Më thoni, cila është ajo femër që nuk i …