Tag: canta

Çanta e dorës 2012

Sikurse në tërë industrinë e modës që secili vit na sjell mrekulli me dizajnet e ndryshme, ashtu edhe prodhimtaria e çantave të dorës si pjesë e kësaj industrie, vazhdimisht na sjell modele …

Per nje cante te persosur

Çanta është një ndër aksesorët më të rëndësishëm që plotësojnë veshjen e një femre. Si pasojë për zgjedhjen e saj, duhet pasur shumë kujdes… Për të minimizuar në maksimum gabimet që bëni kur …

Canta e nuses

Canta e nuses eshte nje detaj shpesh i nenvleresuar. Por ne te vertet eshte nje nder aksesoret me te rendesishem per nuset, te cilat mund te fusin gjera te vogla te cilat u duhen per …

Canta me e shtrenjte ne bote

Eshte nje pochette per Nje mije e nje nete. Hyrja e saj zyrtare ne Rekordet Guinness te kesaj kategorie dhe kete ja ka siguruar cmimi marramendes prej 3.8 milion dollaresh. Quhet 1001 Nights …

Fustanet e nuseve 2010

Stil bust, më së shumti ngjyrë pane dhe larg “fryrjes” së fustanit tradicional. Kështu do të jetë moda e fustaneve të nusërisë për vitin 2010. Tendencat e fundit të modës kanë propozuar …

Aksesor per nuse

Canta bouquet duhet te jete e vogel, tendenca per 2010, eshte nje cante e vogel ne stilin retro. Nuk mungojne format origjinale, si baule etj. Nese nuk deshironi nje cante te gjithen me …