Tag: Calvin Klein

E bardha e Calvin Klein

Dizajnuesi i veshjeve me famë botërore, Calvin Klain, në revynë e fundit paraqiti fustanet ultra-trendi, që mund të kombinohen me këpucë, çantë dhe aksesorë me ngjyra të ndryshme …

Veshjet e shkurtra të zeza

Veshjet e shkurtra të zeza, një nga klasiket më të mëdha në historinë e modës, këtë vjeshtë do të jenë më aktuale se kurrë! Një nga trendet më të mëdha të sezonit vjeshtë/dimër 2010/2011 …

Parfumet e ngrohta

Eshte momenti te zgjidhni se cila do te jete marka qe do tju shoqeroje per te gjithe sezonin e ftohte. Sepse dihet se, parfumi i nje gruaje e ben ate menjehere te dallueshme, dhe personale …

Disa nga parfumet më të mira në botë

Parfumi që dikur konsiderohej luks tashmë është bërë pjesë përbërëse e pandashme e çdo njeriu. Aroma të ndryshme dhe nga më të veçantat janë hedhur në treg nga kompani të ndryshme dhe kanë …