Tag: Blake Lively

Fustani i tejdukshëm

Aktorja Blake Lively i ka dhënë sharm premierës së filmit “The Green Lantern” me paraqitjen e saj në tepihun e kuq me fustan të bardhë të Chanel Couture, të zbukuruar me lule të bardha dhe …