Tag: Aroma orientale

Parfume: si te zgjedhim ate qe ben per ne

Parfumi gjithmone ben pjese ne raftin tone te bukurise, jo vetem qe kompleton look-un por ai pershkruan personalitetin tone dhe na mban gjithmone ne kujtes. Por sa here ju ka ndodhur te …