Tag: Amor Amor Summer

Amor Amor Summer i Cacharel

Cacharel nxjerr nje version te ri te Amor Amor per sezonin e bukur te veres. Amor Amor Summer, ka nje perberje te akorduar frutash: me rrush dhe me molle, me pas duke kaluar tek aroma e …