Tag: Aksesorët

Aksesorët që shkëlqyen në tapetin e kuq

Bizhuteri, vathë, diamante, brilante të ndryshme, canta të vogla, këpucë të mrekullueshme. Nata e ndarjes së cmimeve “Golden Globes” ka qenë e mbushur plot me aksesorë të ndryshmëm dhe …

Aksesorët që i dhanë jetë tapetit të kuq

Ka përfunduara një nga festivalet më të ndjekura në botë festivali i filmit në Kanë, dhe në 11 ditë të këtij festivali në tapetin e kuq është parë të sfilojnë fustanet më të mrekullueshme, , …