Tag: Aksesoret per nuse

Aksesoret per nuse

Pasi te jeni kujdesur per fustanin, modelin e flokeve, kepucet dhe intimon, nje nuse qe kerkon te jete perfekte duhet te kujdeset edhe per aksesoret. Dorashka, kapele, bizhuteri dhe pse jo …