Tag: aksesorë

Aksesore te medhenj per kete vere

Per kete vere duhet te keni byzylyke te medhenj me forma te papercaktuara dhe me ngjyra te celura. Kete vere aksesoret tuaj duhet te jene te medhenj. Gjithashtu, nese i doni etnoelementet, …

Aksesorët për këtë verë

Për këtë verë duhet të keni byzylykë të mëdhenj me forma të papërcaktuara dhe me ngjyra të çelura. Këtë verë aksesorët tuaj duhet të jenë të mëdhenj. Gjithashtu, nëse i doni etnoelementët, …

Vello e nuses si ta zgjedhim

Velloja e nuses eshte nje nder aksesoret me te rendesishem. Sigurisht qe zgjedhja e saj nuk eshte aspak e lehte, duke marre parasysh modelet e shumta qe ekzistojne, duke kombinuar …

Cilët aksesorë janë në modë aktualisht?

Këtë verë, më shumë se më parë, moda po pasqyrohet në këmbët dhe duart tuaja. Për të qenë vërtet joshëse, duhet që të mendoni më shumë për aksesorët Veshjet duhen kombinuar edhe me …