Stili i flokëve të cilën e duan të gjithë

Stili i flokëve të cilën e duan të gjithëKaçurrelat shumë të bukura të lëshuara më nuk janë vetëm ëndërr…Negin Mirsalehi është blogere mode nga Holanda, të cilën në Instagram e ndjekin 3.3 milionë njerëz, transmeton Telegrafi.

Në të vërtetë, pos shijes së përsosur të modës, Negin ka edhe flokë të përsosur për të cilat shumica ia kanë lakmi.

Frizura e saj e thjeshtë, por e përsosur është inspirim për blogere të cilat dëshirojnë të arrijnë dukje të relaksuese të kaçurrelave të saj.

Pos me frizurë, kjo holandeze ka ngazëllyer edhe me grimin e saj. Ajo “ofron” nuancat e saj me të cilat nxjerr në pah sytë e vet ngjyrë të gështenjtë të errët dhe buzë të plota që i japin dukje natyrale por edhe pa asnjë të metë.

 

Në blogun e vet Negin ka përshkruar se si arrihet dukja këndshme e kaçurrelave të saj, por edhe si arrin dukjen e përgjithshme të një vajze të këndshme, shikojeni në tutorial. /Telegrafi/