Si ti rregulloni flokët në një ditë me shi?

Si ti rregulloni flokët në një ditë me shi? “LadyDenisseM” është emri origjinal i llogarisë së vajzes në youtube. Kjo vajzë shpërndanë video të ndryshme nëpër rrjetet sociale se si mund të duken vajzat bukur, shkruan Gazeta Express.

Ajo ka menduar edhe për mënyrën se si mund t’i rregulloni flokët në një ditë me shi. Më poshtë shikoni videon dhe inspirohuni se si të dukeni sot në këtë ditë me shumë reshje të shiut./Gazeta Express/