Si të rrisni thonjtë në mënyrë natyrale vetëm në 1 javë

Shumë femra kanë probleme me thonjtë e brishtë ose të dobët. Edhe pse të gjitha ju dëshironi thonj të gjatë dhe të shëndetshëm, ndonjëherë nuk është e mundur ta arrini gjithmonë këtë.

Ndikojnë shprehi jetese të dëmshme të tilla si dietë e varfër ushqimore apo profesione të cilat ju pengojnë të keni thonj shëndetshëm.

Por, nëse dëshironi t’i rrisni thonjtë tuaj në kushte shtëpi dhe në vetëm pak ditë, ju njohim me një metodë të thjeshtë, me përbërës natyralë që mund t’i gjeni në çdo kohë.

Përbërësit:
Ujë
Vaj ulliri
Limon
Hudhër

Përgatitja:
Së pari shtoni ujin në një enë të vogël dhe vëreni në zjarr të nxehet. Më pas, shtypni hudhrën dhe hidheni në ujë.
Në fund shtoni pak vaj ulliri dhe lëngun e një limoni dhe përziejini mirë të gjithë përbërësit.
Largojeni përzierjen nga zjarri dhe lëreni të ftohet. Hidheni në një enë më të gjerë dhe vendosni gishtat e duarve në të. Mbajini në të për rreth 25 minuta dhe përsëriteni këtë procedurë çdo ditë, për një javë rresht.
Provojeni këtë metodë efektive e cila premton rezultate të mahnitshme vetëm në një javë.