Romance Summer Blossom

Ralph Lauren na prezanton nje version te ri te parfumit Romance Summer Blossom. Nje arome e lindur ne vitin 1998, qe rikthehet me nje veshje te re romantike dhe sensuale.

Romance Summer Blossom, aroma e cila perhapet me notat e elektrizuara te mandarines dhe vazhdon me ate te jaseminit.

Flakoni ka nje paketim shume femerore, me nje fjongo ngjyre roze ne mbyllje. Parfumi ka permbajtjen e 100ml.