Priyanka Chopra aktrorja pa rrudha, ja çfarë përdor ajo

Priyanka Chopra aktrorja pa rrudha, ja çfarë përdor ajoAktorja e famshme Priyanka Chopra ka pushtuar tërë botën me bukurinë e saj natyrore. Ajo është kurorëzuar “Miss World” dhe ishte gruaja e parë indiane në kopertinën e revistës Guess. Ajo ka më shumë se 15­vjet në industrinë e modës.

Kjo aktore e bukur 33-­vjeçare ndan me ndjekësit e saj shumë këshilla të ndryshme rreth bukurisë dhe trukeve që përdor. Ajo pohon se gjëja më e rëndësishme për një lëkurë të shëndetshme dhe të bukur është hidratimi.

“Hidratim, hidratim, hidratim! Gjithmonë duhet të lani fytyrën para se të flini”. Ajo gjithashtu përmendi se shpesh përdor maskë me 2 përbërës në shtëpi: limon dhe kos. Përzieni një gjysmë gotë me kos dhe dy lugë lëng limoni. Aplikojeni maskën në flokë dhe mbajeni për 30 minuta. Më pas lani flokët me shampo.