Per buqeten e nuses 2012, zgjidhni ato me ngjyra

Nese jeni duke menduar per buqeten e nuses 2012, zgjedhja e duhur eshte padyshim te synoni tek ngjyrat, pranvera ne fakt eshte nje shperthim lulesh te cdo tipi, qe ju nuk keni asgje tjeter vetem te zgjidhni.

Nese jeni duke menduar per buqeten e nuses 2012, zgjedhja e duhur eshte padyshim te synoni tek ngjyrat, pranvera ne fakt eshte nje shperthim lulesh te cdo tipi, qe ju nuk keni asgje tjeter vetem te zgjidhni.

Nje buqete me lule shumengjyreshe do te ishte perfekte per cdo lloj fustani nuse. Luani me fantazine, lamtumire njengjyreshe, ne fakt buqetat ne trend do te jene ato me shume ngjyra dhe parashikohet te perzihen shume lloje lulesh qe celin ne te njejten periudhe.

Nese do te martoheshit ne pranvere keni nje pafundesi mundesish per te zgjedhur, muajt mars, prill, maj, qershor ne fakt jane muajt perfekt per shume lule. Pas vitesh, qe buqeta e bardhe e ka qene ne qender te vemendjes, ka ardhur koha te guxoni. Perzini rozen me portokalline, lejlan me jeshilen, blune me te verdhen per te bere kombinime te cilat do tju falin nje stil unik dhe shume origjinal./ikub/