Pantallonat e gjera në trend

Pantallonat e gjera në trendËshtë një stil mjaft i rehatshëm pantallonash, të cilat mund t’i vishni që tani. Moda këtë vjeshtë është me pantallona të gjera, gjë që mund të zbatohet shumë mirë edhe te pantallonat treçerëkëshe.

Si një ndër stilet më të pëlqyera të kohëve të fundit, këto lloj pantallonash janë ndër veshjet që mund të kombinohen shumë lehtë.

Ato janë edhe shumë të rehatshme në punë.

Propozimet që vijnë nga pasarelat mbajnë emrat më në zë të modës si: Escada, Elie Saab, Salvatore Ferragamo, Alberta Ferretti, Fendi, Ralph Lauren, Louis Vuitton, Donna Karan, Victoria Beckham, Red Valentino, Christian Dior, Dries Van Noten, Vera Wang etj.

Pantallonat e gjera në trend

Disa stilistë i kanë propozuar pak mbi kyçin e këmbës, të tjerë më të shkurtra, deri edhe poshtë gjurit.

Pantallonat e gjera në trend

Sipas stilistëve, këto lloj pantallonash krijojnë harmoni me çdo lloj trupi dhe me një shumëllojshmëri veshjesh. Ato mund të duken bukur me një xhaketë lëkure, bluza dhe këmisha të holla.

Pantallonat e gjera në trend

Po ashtu, mund të vishen në çdo orë të ditës, por janë të përshtatshme edhe si veshje biznesi.

Pantallonat e gjera në trend

 

Pantallonat e gjera në trend