Në trendi xhaketa “Teksas” këtë vjeshtë

1Xhaketa “Teksas” të cilën e bartin të gjitha trendseteret

Me siguri, nuk do të mund t’i bëni ballë! Kjo është veshja e modës, që këtë vjeshtë do të jetë “must have”, transmeton gazeta Kosova Sot.

Të famshmet, si Emily Ratajkowski, Gigi Hadid dhe Doutzen Kroes nuk pushojnë së barturi xhaketën më të re FRAME nga koleksioni pranveror, e cila që tani ka dalë në shitje! Modeli i bukur me qepje klasike, me aplikacione trendi, klasike, ku prapa gjenden detajet “patchwork” të 4 metropoleve, derisa në pjesën e përparme gjenden mbishkrimet si, “Fierce”, “Backstage Pass” si dhe i “I am not in fashion. I am fashion.” Shikoni si e bartin këtë veshje të famshmet.

Në trendi xhaketa "Teksas" këtë vjeshtë

Në trendi xhaketa "Teksas" këtë vjeshtë