Në trend veshjet me vija

veshjetPo, po! E kuptuat mirë. Këtë pranverë vijat do të rikthehen dhe fuqishëm madje.Shumë prej yjeve kanë filluar që të manifestojnë këtë trend duke u veshur me dizajnimet me vija.

Modelet që keni mundësi të vëzhgoni duke shikuar galerinë e mëposhtme vijnë nga shtëpitë më të mëdha të modës.

Tek Missoni, Tommy Hilfiger dhe Max Mara vijat shumëngjyrëshe vinin në fustane të thurura, cardigan-e të gjata dhe të kombinuarar me atlete.

 

Tek Dior dhe Prada vijat i japin një prekje grafike kostumeve të zyrës ndërsa tek Dolce & Gabbana, vijat më të holla jepni iNë trend veshjet me vijaë e pizhamave.

Tek Gucci vijat asimetrike vinin në mënyrë artistike në palat e një fundi ndërsa tek Stella McCartney dhe Ralph Lauren, krijonin një look sportiv dhe casual.

Për një pamje më të guximshme, zgjidhni vijat e Salvatore Ferragamo dhe No. 21.

Në trend veshjet me vija