Në trend fundet metalike

Në trend fundet metalikeKeni vënë re se në 2016-ën kanë hyrë si trend i parezistueshëm fundet metalike?

Të paktën te pasarelat e fundit të emrave më të famshëm të modës, Guçi, Loewe dhe Proenza Schouler janë prezantuar fundet metalike si prurja më e re, e cila po përhapet me shpejtësi.

Që të jesh më në “in” mjafton të zgjedhësh një fund me pala me ngjyra metalike. Në fillim mund të duket si një veshje e ekzagjeruar por me këtë do të dukesh shumë stil.

Në trend fundet metalike

Në një pjesë të kombinimeve të galerisw, vëren se fundi metalik mund të kombinohet me gjithçka; me ngjyra të forta e të ndezura, por edhe me nuancat e errëta, transmeton Revista Class.

Në trend fundet metalike

Nëse tashmë gardërobës i kë shtuar një metalike, atë mund ta kombinosh në çdo mënyrë, nuancë ose formë. Por metaliket mund t’i zgjedhësh në aksesorë, çanta, këpucë apo edhe në manikyr.

Në trend fundet metalike