Në trend është manikyri metalik me shkëlqim

llakuIntensitet i lartë i ngjyrës, perishane dhe shkëlqim metalik në mënyrë të përsosur theksojnë tenin e errët të nxirë nga dielli, për ç’shkak këtë llak vërtet duhet patjetër duhet ta posedoni këtë verë…

Damat zakonisht më parë përcaktohen për llakun e argjendtë me shkëlqim metalik. Ai është i perfekt për netët e verës, dhe përshtatet shkëlqyeshëm me të gjitha kombinimet e modës, transmeton Telegrafi.

Llaku metalik i bronztë gjithashtu është hit i madh i kësaj vere. Ai posaçërisht fshihet në bazën neutrale bojëkafe, të pasuruar me nuanca të kuqe dhe në duar ndikon mjaft natyrshëm dhe të rregullt.

Sikur e argjendta, edhe e arta metalik është njëra ndër ngjyrat e preferuara të femrave të cilat dëshirojnë të tërheqin vëmendje, por edhe të duken shumë elegante.

Ai shkëlqyeshëm përshtatet me të gjitha nuancat e ngjyrës bojëkafe dhe të kuqe, por edhe me shumë të tjera. Ju këshillojmë që ta përdorni ekskluzivisht kur teni juaj merr ngjyrën nga rrezet e diellit.

Në videon në vazhdim mund të shikoni se si thonjtë tuaj marrin ngjyrën metalik më të bukur…