Modelet pika-pika, moda e re

Përgatituni me kohë, sepse trendet e reja kërkojnë veshjet pika-pika për sezonin pranverë-verë!

Ky sezon pranveror, përveç ngjyrave të ndezura, portokallit, blu dhe ngjyrës jeshile, do të jetë në shenjë të veshjeve pika-pika, nga brendet e modës Miua Mìü Prada, Louis Vuitton, Moschinoa, Paul Smith, Sonija Rykiel, Marnija.

Veshjet e tilla me të gjitha ngjyrat dhe madhësitë e kërkuarajanë fustanet, fundet, pantallonat e shkurtër, veshjet e brendshme, këpucët, çantat dhe pajisjet të tjera të modës.

Disa nga propozimet, mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme. /telegrafi/