Moda e kësaj vjeshte

Vjeshta po vjen plotësisht pak nga pak, dhe femrave u duhet të gjejnë mënyrën e veshjes së përshtatshme dhe që është në modë. Ne po ju sjellim disa propozime për këtë vjeshtë, disa veshje për gjatë ditës dhe mbrëmjeve.

Gjatë ditës

Pantallona me linja të drejta dhe të lehta për një pamje ditore të përkryer në kombinim me këpucë me taka ose sheshka

Fustan me pika

Fund të gjatë (maksi)

Fustan ose bluzë me dizajne lulesh

 

Për në mbrëmje

Fustan ose këmisha elegante me tantellë

Fustan elegant prej mëndafshi

Tunika të kombinuar me pantallona të ngushta prej lëkure

Fustan të zi prej lëkure

Xhinse të ngushta të errëta