Mësoni si fryhen buzët përmes

Mësoni si fryhen buzët përmesShumica e femrave i ëndërrojnë buzët perfekte, e jo të gjitha e kanë fatin të lindin me buzë të trasha. Dëshira për një pamje të tillë ka bërë që shumë femra të bëjnë madje edhe operacione estetike në mënyrë që të fitojnë pamjen e ëndërruar.

Mirëpo, për të gjitha ato femra që nuk duan të bëjnë operacion plastik, kemi mënyrën e duhur për të ju ndihmuar, përcjellë 21Media.

Blogerja e njohur Huda Beauty, së fundmi ka publikuar një video në Instagram përmes së cilës ka treguar mënyrën se si i bënë konturat e buzëve të saj. Duke bërë kështu që buzët e saj të duken më të fryera dhe më të bukura.

Fillimisht, Huda përdor një laps ngjyrë kafe për kufijzimin e buzëve më pas i rrethon anash me një laps tjetër të bardhë duke përfunduar me një produkt i cili i bën buzët të shkëlqejnë.

https://www.instagram.com/p/BJj5Cszg8aC/?taken-by=hudabeauty