Me sodë bikarbonati nën sy, eliminoni gropat e syve

Me sodë bikarbonati nën sy, eliminoni gropat e syveReceta të cilën po jua sjellim, do t’i eliminojë gropat e syve nga fytyra juaj.Lodhja, pagjumësia dhe problemet do të zhduken me një përdorim të sodë-bikarbonatit!

Soda do të zhdukë gropat dhe qeskat nën sy, transmeton Telegrafi.

Bëjeni tretjen: në një gotë me ujë të ngrohtë apo me çaj shtoni një lugë sodë bikarbonati dhe përzieni.

Njomni losionin dhe lini 10-15 minuta në pjesën nën sy.

Pastaj lajini, vini krem hidratimi dhe do të mrekullohuni me pamjen tuaj para pasqyrës.