Me këtë pije eliminoni dhjamin e barkut

Me këtë pije eliminoni dhjamin e barkutDhjami i barkut është konsideruar si dhjami më i vështirë për t’u eliminuar nga trupi si dhe shkaktar i shumë problemeve shëndetësore, të tilla si sëmundje kardiovaskulare, hipertension, diabet tip 2 dhe probleme me gjumin.

Për njerëzit të cilët nuk kanë mundësi të bëjnë aktivitet të rregullt fizik, kjo pije mund të jetë zgjidhje e përkryer, tranmseton “Zeri.info”.

Ajo stimulon detoksifikimin dhe eliminimin e toksinave dhe mbeturinave të tepërta nga trupi, duke lejuar thithjen e duhur të ushqyesve nga ushqimi.

Gjithashtu, ajo do të mbrojë trupin nga efektet e dëmshme të radikaleve të lira dhe komponimet e tjera toksike që mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj.

Për ta përgatitur këtë pije, ju nevojitet gjysmë limoni, 1 kastravec, një tufë majdanoz, 1 lugë çaji xhenxhefil dhe 1/3 gotë ujë.

Përzieni mirë të gjithë përbërësit në një shtrydhëse frutash e perimesh.

E konsumoni çdo natë para se të flini dhe shumë shpejt do të vëreni rezultatet.