Mask për trup dhe fytyrë të lëmuar

Mask për trup dhe fytyrë të lëmuarNëse dëshironi trup dhe fytyrë të lëmuar, atëherë receta me sheqer dhe vaj ulliri është ideale.

Përdallim nga produktet e shtrenjta të bukurisë, kjo recetë nuk do të ju kushtojë shumë. Po ashtu mund ta përdorni në fytyrë, trup dhe në këmbë.

Çfarë ju nevojitet:

-Gjysmë filxhani sheqer
-Gjysmë filxhani vaj ulliri

Këta dy përbërë duhet t’i përzini mirë dhe masën e krijuar ta vendosni në pjesën që dëshironi, transmeton Express.