Make-up per vitin e ri

Make-up-imper diten e fundit te vitit behet gjithmone e me i mrekullueshme, nuancat e bronzit dhe te ndryshkut do te mbizetorjne ate nate persa i perket syve.

Rimel ekstra strong eshte nje nder pikat me te forta ne make-up-in e Vitit te Ri. Edhe smokey eye eshte perfekt per nje mbremje te vecante si kjo.

Per buzet e kuqja mbetet ngjyra perfekte, mbi te gjitha ne tonalitet me te ndezura dhe mbase i shkelqyer edhe nga nje gloss per ti bere buzet edhe me te bukura./ikub/