Lule shumë ngjyrëshe për nuse

E dime qe trendafilet e bardhe jane lulet e buqetes per nuse me te perdorura, por se fundi Flower Design kane krijuar me te vertet vepra arti, kompozime lulesh qe do te ishte nje mekat mos ti “shfrytezosh” per ceremonine.

Thojini lamtumire te bardhes totale, e bukur dhe shik por tashme pak retro, por ne favor te luleve shume ngjyreshe, te kombinuara ne menyre te shkelqyer mes tyre, te cilat paraqesin ne kete menyre nje look te ri dhe unik.

Roze dhe lejla, e kuqe dhe portokalli, lejla dhe e verdhe kombinimet jane te shumta. Nje ide shume e bukur e kombinimit eshte dhe ajo e kombinimit te luleve me kepucet, eshte me mire te synoni per nje look i cili do tju lejoje te jeni super shik dhe unike. Sigurisht qe dhe dekorimet e tjera duhet te jene ne teme: gjeja me e mire per te bere eshte te zgjidhni ngjyren qe ju pelqen dhe me pas ta studioni bashke me Wedding planner variantet me te bukura per dekorim./ikub/