Linja kozmetike firmosur nga stilisti Tom Ford

Me ne fund, gjeniali Tom Ford ka vendosur te perqendrohet gjithashtu tek make up-i.

Stilisti i njohur amerikan, nder te tjera, ne nje bashkepunim me Guccin, krijoi koleksione te mahnitshme te syzeve te diellit, tashme ka vendosur te hedhi ne treg linjen e tij make-up.

Pasi ka propozuar vitin e kaluar nje koleksion buzekuqesh qe ka cmendur te apasionuarat pas bukurise, ne vjeshte Tom do te hedhe ne treg nje koleksion te produkteve kozmetike dhe nje game te plote per kujdesin e lekures.

Mos prisni cmime te perballueshme, Tom Ford eshte sinonimi i luksit dhe produktet kozmetike qe do te mbajne firmen e tij do te kurohen deri tek detajet me te vogla, cmimet do te jene pak te kripura per kete fokus te vecante.

Linja Tom Ford Beauty do te dale ne shtator, por tani per tani informacionet jane te paketa. Vetem mund t’ju themi qe stilisti do te paraqitet ne fushate se bashku me bukuroshen Lara Stone.