Ky krem me produkte shtëpie fshin rrudhat si me gomë

rrudhat.jpg Unable to create directory uploads/2016/12. Is its parent directory writable by the server?Shumë prej nesh luftojnë me rrudhat dhe kjo është arsyeja pse ne kemi arritur të përdorim produkte të shtrenjta me plot substanca të dëmshme kimike.

Në vend të kësaj, është më mirë të provoni mjete natyrore si kjo. Bëni një këtë krem të thjeshtë që i heq rrudhat dhe e bën lëkurën tuaj më të bukur, transmeton Gazeta Express Gjithçka që ju duhet është: 1 lugë çaji lëng limoni 1 -lugë çaji mjaltë
-1 lugë çaji arrë myshku
-1 lugë gjelle pluhur kanelle
Përgatitja dhe përdorimi: Përzieni të gjithë përbërësit në një tas deri sa masa të bëhet bashkë. Aplikoni në fytyrë dhe lëreni për 10 minuta. Sigurohuni zonën rreth syve dhe gojës kur aplikoni ndonjë krem. Përbërësit në këtë krem do të veprojnë si qetësues për lëkurën tuaj