Ky ilaç bën mrekullinë me kockat

Dhimbjet në eshtra janë dhimbje e shpeshtë te personat e moshuar. Më së shpeshti shfaqen te femrat, pasi më shpesh gjatë jetës i ekspozohen ujit të ftohtë.

Tani ju prezantojmë ilaçin natyral për shërimin e nyjave me dhimbje dhe eshtrave.

PËRBËRËSIT:

2 lugë xhelatinë;

Lëngun e një portokalli;

Pak kanellë;

2 lugë mjaltë.

Masën e përzieni mirë dhe e lini të qëndrojë për dy orë. Pastaj masën në shtresë të hollë a aplikoni në hapësirat me dhimbje.