Kjo pije shkrinë yndyrën e barkut

Kjo pije shkrinë yndyrën e barkutShumica e njerëzve kanë probleme me eliminimin e yndyrës së barkut dhe kjo konsiderohet se yndyra e keqe që mund të shkaktojë shumë probleme shëndetësorë si hipertension, diabetin e tipit 2, sëmundje kardiovaskulare, probleme me gjumin dhe shumë çka tjetër, transmeton Express.

Megjithatë, kësaj pije do t’i jeni mirënjohës, sikurse shumë të tjerë që e kombinojnë edhe me aktivitet fizik, për rezultate më të shpejta.

Pija stimulon detoksifikimin dhe eliminimin e toksinave dhe largon mbetjet e dëmshme nga trupi.

Përbërësit

1 lugë çaji xhenxhefil

1 trangull

½ e limonit

Majdanoz

1/3 e një gote uji

Mënyra e përgatitjes

I përzieni mirë përbërësit në shtrydhëse frutash dhe e pini çdo natë para se të shkoni në gjumë.