Keni menduar sesi e deshironi torten tuaj te dasmes

Harrojini tortat klasike te mbuluara me pana, te mbushura me krem ose me fruta, vitet e fundit tortat e dasmes kane pesuar nje ndryshim si pasoj e nje profesioni te ri, cake designer.

Gjithmone e me shume spektakolare, me ngjyra origjinale te realizuara ne stile perfekte amerikane, tortat behen me te vertet veper arti. Te reja jane edhe materialet e perdorura cokollata, pana e modelueshme, pane me sheqer dhe shume perberes te tjere te shijshem.

Lulet nuk jane me i vetmi dekoracion, shpesh gjejme perla, gura apo cdo gje tjeter qe mund ti pelqeje ciftit. Ne maje te tortes nuk mund te mungoje cake topper, element i domosdoshem per nje torte dasme tredny dhe ne mode.

Torta klasike eshte kthyer ne kete menyre nje element skenik ne ceremonine e dasmes, ashtu si dhe shume elemente te tjere qe kontribuojne per te krijuar personalitetin e ceremonise. Fjala kuce do te jete magjike!/ikub/