Kate Moss, sërish e përzgjedhura e markës Liu Jo

kate-moss-s-euml-rish-e-p-euml-rzgjedhura-e-mark-euml-s-liu-jo_hdKy është viti i tretë që modelja e cila sapo ka festuar 40 vjetorin përzgjidhet si imazhi zyrtar i markës italiane të modës Liu Jo.

Fotot janë realizuar për fushatën ‘Pre – Spring/Summer 2014’.

Vetëm pak ditë më parë Kate Moss festoi ditëlindjen e cila zgjati për 6 ditë me radhë me bashkëshortin Jamie Hince dhe mikeshat e saj Naomi Campbell, Stella McCartney, stilistin John Galliano, fotografin Mario Testino, etj.

Një ndër dhuratat që u përfol më shumë në këtë ditëlindje 100 orëshe ishte një makinë Porche Carrera Vintage nga bilioneri i Top Shop Sr Philip Green me një vlerë prej 20.000£.