Fustanet me lule-trend i pranveres!

Ditët e ngrohta po afrojnë dhe ju sigurisht se keni bërë plan tash e sa kohë të vishni fustanin tuaj të preferuar.

Fustanet me lule janë në trend në pranverën e 2017-tës, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Në galeri mund të shihni fustane nga më të ndryshmit.