Dy aromat e reja te Victoria Secret

Mes esencave te vitit te ri, nuk mund te mos thoshte fjalen e saj persa i perket parfumeve Victoria’s Secret, qe per 2012 hedh ne treg Simply Gorgeous, aroma e re per fansat e kesaj marke.

Te apasionuarat e brand-it mund ta mbajne mend propozimin e pare te Gorgeous Collection, ne fakt ky eshte nje version i ri i atij produkti. Victoria’S Secret ka synuar per nota frutash dhe lulesh, si mandarina dhe lule tropikale. Nje dhurate per Shen Valentin? Victoria’s Secret ka dashur te krijoje nje ambalazh, qe permban versionin e vjeter te parfumit.

Pas Simply Gorgeous, brand-i i Victoria’s Secret ka lancuar nje arome te re Bombshell in Love, e cila eshte nje arome e limituar per Shen Valentinin 2012, ashtu sikurse dhe intimo i prezantuar se fundi. Parfumi sjell nota romantike dhe glamour, qe mberthejne ndjenjat./ikub/